O nas

Kim jesteśmy?

Witajcie w... Hotelu Pod Jedlami w Wiśle! Uwielbiamy obsługiwać Gości hotelowych, ale z uwagi na sytuację początkiem kwietnia, z niemałą ekscytacją, uruchomiliśmy niewielką manufakturę maseczkową, aby zapewnić Państwu niezbędne środki ochrony osobistej. Tym sposobem w Hotelu blisko centrum Wisły szyjemy maseczki w różnych opcjach. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

Co robimy?

Od początku produkujemy bawełniane maseczki, które zmniejszają ryzyko przedostawania się drobnoustrojów. Obserwując wzrastającą ilość Waszych zamówień na maseczki stale zwiększamy nasze możliwości i zdecydowanie zgłaszamy ambicję do miana Miniszwalni Roku wśród wszystkich miniszwalni hotelowych!

 

Gdzie działamy?

Wasze maseczki powstają w przepięknym miejscu - w beskidzkiej Wiśle. Każda maseczka wyjeżdżając w drogę do Ciebie widzi z pudełka piękny widok na pasmo Beskidów i przejeżdża mostem nad królową polskich rzek, która niedaleko stąd ma swoje źródła. Pomóż naszym maseczkom wydostać się z Wisły - jeszcze nigdy nie widziały innego miasta!

 

Jakie płatności akceptujemy?

Wdrażamy płatności online - póki nie są dostępne proponujemy Państwu 3 opcje - płatność za pobraniem, dokonanie przelewu na nasze konto (wskazane po dokonaniu zamówienia) oraz płatność w hotelu przy odbiorze osobistym zamówienia.

 

Dlaczego warto wybrać MaskiZWisły?

Można napisać wiele różnych banałów - materiały najwyższej jakości, wspieranie polskiej gospodarki, szybka wysyłka... Ale wystarczy napisać jedno zdanie: po prostu fajnie jest mieć MaskęZWisły!

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl